Бассейны и оборудование

Компания "Бассейны Запорожье" г. Запорожье
Магазин оборудования для бассейнов
телефоны: +38 (061) 000-00-00, +38 (050) 000-00-00        
головна > засоби для догляду за водою в басейні

ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОДОЮ в басейні

 

Проблема забруднення води в басейнах

Вода є сприятливим середовищем для розвитку і життєдіяльності різних мікроорганізмів - бактерій, грибків, водоростей. Бактерії і мікроорганізми є збудниками хвороб і створюють ризик інфекційних захворювань для тих, хто користується басейном. Одноклітинні водорості, розмножуючись в воді, сприяють появі зеленуватого слизового нальоту на дні і стінках басейну.

Для того, щоб цих проблем уникнути, потрібно використовувати в процесі експлуатації різні дезінфікуючі засоби. Вони дозволять зберегти воду в басейні прозорою і уникнути розмноження водоростей і бактерій.

Ми пропонуємо безліч очищувальних і дезінфікуючих препаратів для води в басейні, однак найбільш доступним і простим у застосуванні дезінфікуючим засобом залишається хлор.

Основні засоби для очищення та дезінфекції води в басейні

Хлор є дуже ефективним засобом для придушення мікрофлори і бактерій відразу після заповнення басейну, оскільки вода, що надходить в басейн з труби ще дезінфецірована. При цьому потрібно відразу помістити в воду досить велика кількість хлору. Через 2 години після застосування препарату перевіряють рівень РН і при необхідності, доводять його до норми.

Кількість вільного хлору в басейні повинно знаходитися в межах від 0,3 до 0,6 мг / літр. Щоб домогтися необхідної концентрації хлору у вашому басейні краще користуватися дозованими хлорними препаратами.

Шок-хлор

Преперат "шок-хлор" застосовується однократно, в так званих критичних випадках. Приміром, якщо вода забруднилася по причині необережного догляду за басейном або через високу температуру повітря, а також через негоду.

Шок-хлор належить до продуктів миттєвої дії, він розфасований у вигляді таблеток по 20 гр. Застосовується для посиленою разової обробки води в невеликих басейнах. Препарат містить 56% активного хлору. Рекомендується застосовувати його на ніч, після закінчення купання в басейні.

Хлор старт

Швидкорозчинний органічний хлорний гранулят, призначений для швидкої обробки води до початку сезону або після нового наповнення басейну. При застосуванні бажана концентрація хлору досягається швидко і створюються умови для використання препарату для тривалого догляду за водою.

Хлор довготривалої дії

Таблетки, що зозчиняються повільно, (по 200 г) для довготривалої дезінфекції води в басейні.

Альгицид

Це засіб - висококонцентрований і слабопенящееся, предназначаетя для боротьби з водоростями, має тривалу дію.

Проблема появи в басейнах різних видів водоростей зустрічається досить часто. Через водоростей вода в басейні мутніє, з'являються слизові відкладення на дні і стінках басейну.
Засіб захисту від водоростей Альгицид може профілактично застосовуватися разом із засобами дезінфекції на основі активного хлору або кисню.

Вінтерфіт

Зимовий засіб для очищення води, що не містить фосфатів. Препарат запобігає ріст і виникнення помутнінь і вапняних опадів під час зимової перерви, що істотно полегшує чистку басейну навесні. Однак слід зазначити, що Вінтерфіт не запобігає замерзання води в басейні.

pH - мінус

Це кислотний гранулят, призначений для пониження показника pH води в басейні.
Правильний pH-баланс води в басейні - необхідна передумова для бездоганного дії більшості препаратів серії PROPOOL, а також для приємних умов купання.

Оптимальний показник pH води в басейні знаходиться в межах 6,8 - 7,6, його можна заміряти спеціальним приладом. Величина pH нижче 6,8 може викликати корозію металу і бетону, знебарвлення фарб облицювання або покриття басейну, а також викликати роздратування і алергічні реакції очей і шкіри. Якщо величина pH вище, ніж 7,6, для її зниження застосовують "pH - мінус".

Комбі табс

Комбі-табс - комбіновані таблетки по 200 г, що поєднують в собі відразу три функції по догляду за басейном - дезінфекція, коагуляція, усунення водоростей.

Коагулянт гранульований

Препарат "швидкорозчинний коагулянт" видаляє найдрібніші частинки бруду і речовини, що викликають помутніння води в плавальному басейні.

Помутніння води виникає через потрапляння дрібних механічних або органічних часток в басейн, залишків після збирання водоростей.

За допомогою "коагулянту гранульованого" дрібні частинки забруднень переводяться у форму, в якій вони можуть бути видалені пісочним або котушковим фільтрами.

 


Строительство бетонных бассейнов с отделкой мозаикой


Блок управления бассейном Дельфин Комплектный блок управления бассейном позволяет управлять всеми функциями бассейна...*** Внимание!
Широкий выбор и богатая цветовая гамма мозаики

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 

Тел: (061) 001-00-00
        (050) 400-00-00

РУБРИКИ СТАТЕЙ
• двери/окна
• домашний мастер
• инженерные системы
• камень в дизайне сада
• лазні, сауни, басейни
• недвижимость
• оборудование
• перебудова присадибного будинку
• разное
• ремонт
• строительство и ремонт жилого дома
• стройматериалы
• услуги
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512
 

главная | бассейны бетонные | бассейны стекловолоконные | оборудование и технологии для бассейнов | мозаика
бассейны с бетонной опалубкой | средства по уходу за водой в бассейне | контакты | статьи по бассейнам
Выставочный салон, г. Запорожье. Все права защищены.