Бассейны и оборудование

Компания "Бассейны Запорожье" г. Запорожье
Магазин оборудования для бассейнов
телефоны: +38 (061) 000-00-00, +38 (050) 000-00-00        

БУДIВНИЦТВО БАСЕЙНIВ

  Строительство бассейнов и установка оборудования.

Побудувати басейн у своєму дворі - це означає забезпечити свою сім'ю можливістю приємного, здорового відпочинку і розваг. У спекотні літні дні басейн стане улюбленим місцем для відпочинку дорослих і дитячих розваг. Перш за все, басейн призначений для відпочинку і фізичних вправ на воді. Проте, красивий басейн має не лише практичне вживання, але і несе естетичну, декоративну функцію. Він здатний перетворити вашу ділянку на справжній ландшафтний парк зі ставком, або навіть з водопадом.

Невеликі штучні водоймища або ставки, оздоблені натуральним каменем, обладнані водопадами і професійно оформлені декоративними рослинами, перетворюють двір або присадибну ділянку на мальовничий куточок дикої природи.

Басейни бувають різними за методами будівництва і матеріалами, з яких басейн побудований. Перш за все Вам потрібно визначитися з призначенням басейну, оскільки залежно від цього вибирається його тип, розмір і дизайн.

Основні різновиди басейнів - бетонні басейни, скловолоконні басейни, басейни з незйомною бетонною опалубкою.

Залежно від місця розташування басейну, загального стилю і дизайну ділянки, басейн можна оздобити і прикрасити різними декоративними матеріалами - наприклад, мозаїкою, лайнером, натуральним каменем, штучним декоративним каменем.

Басейн можна оздобити додатковим обладнанням для басейну - водопадами і противотечією, різними горками для катання, елементами гідромасажа. Також, для полегшення експлуатації можна встановити комплексний блок управління басейном. Салон будівельних матеріалів пропонує широкий вибір басейнів різних видів і форм. Ми допоможемо розробити і побудувати басейн, оптимальний для вашої ділянки.

Наша компанія надає послуги будівництва басейнів бетонних і скловолоконних, підбору необхідного устаткування для басейну, а також аксесуари для басейнів.

 

БАСЕЙНИ БЕТОННІ

 

Строительство бассейнов и установка оборудования.Будівництво бетонного басейну допоможе вам не лише перетворити вашу присадибну ділянку на справжню садибу, але й істотно підвищити його вартість.

Професійно побудований басейн з бетону прослужить прикрасою вашого саду не один десяток років.

Фахівці компанії виконують будівництво бетонних басейнів. Технологія бистросборной бетонної незйомної опалубки є економічно вигодним рішенням.

При будівництві басейну великих розмірів (від 6 метрів уи довжину) є можливість зменшити витрати бетону. При будівництві великих басейнів в суспільних або освітніх спорудах, спортивних комплексах вартість роботи зменьшується майже в два рази.

Для зниження загальної вартості бетонних басейнів фахівцями розроблені типові форми басейнів, що до того ж сприяє зменшенню термінів будівництва.

 

  докладніше >>  

БАСЕЙНИ СКЛОВОЛОКОННІ

  Строительство бассейнов и установка оборудования.

Скловолоконні басейни мають дуже багато переваг, вони успішно поєднують такі якості, як надійність, практичність, економічність, красу і довговічність. Виробники скловолоконних басейнів дають гарантію на свою продукцію до 50 років, що доводить його довговічність і переваги по рівнянню з іншими видами басейнів.

Внутрішня поверхня скловолоконного басейну у багато разів міцніше, ніж стінки бетонного басейну. Чаша басейну має добру гнучкість і дуже малий коефіцієнт лінійного розширення, вона не має швів, що ослабляють її, або стиків.

Такі властивості істотно знижують ризик виникнення проблем, пов'язаних з ссувами грунту, які можуть бути фатальними для басейнів з бетону. Монолітна чаша може тримати багатотонне вагове навантаження, дію води, активних речовин і ультрафіолетових променів.

У салоні ми пропонуємо Вашій увазі стекловолоконниє басейни від кращих виробників: бассейны Ювента, бассейны Голубая лагуна, бассейны Эталон, Криолит.

  докладніше >>  

МОЗАЇКА ДЛЯ БАСЕЙНІВ

  Строительство бассейнов и установка оборудования.

Мозаїка швидко завойовує популярність серед оздоблювальних матеріалів. За допомогою мозаїки виконують оздоблення поверхонь, які контактують з водою, вологі приміщення, ванні кімнати, сауни і басейни. Це цікава альтернатива традиційній керамічній плитці. Окрім того, за допомогою мозаїки створюють декоративні панно і композиції, які сьогодні активно використовуються в сучасній архітектурі.

Мозаїка має багато переваг, серед яких, - широку різноманітність кольорів, структури поверхні, форми. Існують всілякі види кладки мозаїки, а також необмежені можливості її комбінування. Це вельми практичний матеріал, мозаїка володіє міцністю, стійкістю до вологи і побутових хімікатів, перепадів температур. Крім того, мозаїка дозволяє приховати дефекти і нерівності поверхні.

У нас в салоні є широкий асортимент мозаїки для облицювання басейнів виробництва відомих європейських і світових компаній - Smalto, Giaretta, Tiffani, Hydra...

 докладніше >>  

ОБЛАДНАННЯ І АКСЕСУАРЫ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

  Строительство бассейнов и установка оборудования.

При будівництві або установці басейну встановлюється комплект необхідного обладнання. До такого відносяться:

    - фільтри, системи очищення води,
    - блок управління бассейном "Дельфін",
    - форсунки,
    - скімери,
    - противотечія,
    - водопади,
    - нагрівальні прилади
    - бортовий камінь (копінг)

 докладніше >>  

ДОГЛЯД ЗА ВОДОЮ В БАСЕЙНІ

 
  Строительство бассейнов и установка оборудования.

Басейн - це свого роду штучне водоймище, система, яка постояно вимагає уваги і правильного догляду. Чиста вода в басейні - застава вашого здоров'я. Тому дуже важливо, щоб системи очищення води в басейні були в бездоганному стані.

Крім того, велике значення має те, які засоби для очищення води ви використовуватимете..

Фахівці салону допоможуть Вам зробити правильний вибір серед наявного в нашому салоні широкого асортименту засобів.

  докладніше >>  

ТЕМАТИЧНІ СТАТТІ

 
 
  10.12.14 ??????? ??? ?????? ? ????
  10.12.14 ????? ????-???'????
  10.12.14 ????????? ????-???'????
  20.11.14 ??????? ?????
  20.11.14 ?????? ????? (?????)
  04.11.14 ?????????? ?????? ?? ????
  читать далее >>  
Блок управления бассейном Дельфин Комплектный блок управления бассейном позволяет управлять всеми функциями бассейна...


*** Внимание!
Широкий выбор и богатая цветовая гамма мозаики


Тел: (061) 001-00-00
        (050) 400-00-00

РУБРИКИ СТАТЕЙ
• двери/окна
• домашний мастер
• инженерные системы
• камень в дизайне сада
• лазні, сауни, басейни
• недвижимость
• оборудование
• перебудова присадибного будинку
• разное
• ремонт
• строительство и ремонт жилого дома
• стройматериалы
• услуги
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512
 

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 


одностраничник Ксения Петрова. Мы с мужем долго искали, как можно получать дополнительный доход. Я учительница, муж автослесарь.

главная | бассейны бетонные | бассейны стекловолоконные | оборудование и технологии для бассейнов | мозаика
бассейны с бетонной опалубкой | средства по уходу за водой в бассейне | контакты | статьи по бассейнам
Выставочный салон, г. Запорожье. Все права защищены.