Бассейны и оборудование

Компания "Бассейны Запорожье" г. Запорожье
Магазин оборудования для бассейнов
телефоны: +38 (061) 000-00-00, +38 (050) 000-00-00        
главная > статьи > Димові труби для печей-кам'янок. Частина 2.

СТАТЬИ

   10 декабря 2014 / лазні, сауни, басейни
 

Димові труби для печей-кам'янок. Частина 2.

Димові труби для печей-кам'янок

Частина 2

Продовження. Початок статті дивитись тут: частина 1

Печі-кам'янки промислового виробництва. Виробництвом печей-кам'янок займаються багато вітчизняних і зарубіжні виробники. Найчастіше це металеві конструкції, пристосовані для згоряння дров або електричні варіанти печей-кам'янок. Серед вітчизняних виробників поки немає яскраво вираженого лідера з виробництва печей-кам'янок, так як ця продукція для багатьох заводів є побічної. Крім цього, печі-кам'янки в нашій країні випускають багато дрібних підприємств, технологічна оснащеність яких знаходиться на досить низькому рівні. Винятком може стати продукція російської Промислової Компанії «Бі Кар», яка вже накопичила певний досвід виробництва банних печей, що конкурують з зарубіжними аналогами. Так, піч безперервної дії на твердому паливі з конвекційної вентиляцією повітря призначена для отримання пари, нагріву води та опалення парильного відділення російської лазні. У конструкції печі використані спеціальні матеріали, нержавіючі і жароміцні стали, високі технології та оригінальні конструкторські розробки, захищені авторськими правами. Піч екологічно чиста, гігієнічна, пожежебезпечна і має надійну екрановану багатошарову теплозахист корпусу топки (мал. 134). Для зручності транспортування, монтажу та експлуатації конструкція печі складається з окремих самостійних блоків. Серед зарубіжних виробників лідерами в цій галузі є фінські фірми, що займаються випуском компактних саун. Враховуючи специфіку, продукція фінських фірм призначена для обладнання сухоповітряних бань (саун). Печі-кам'янки, виготовлені у Фінляндії, відрізняються високою якістю, економічністю і хорошими теплотехнічними характеристиками. У нашій торговельній мережі можна придбати або виписати по каталогу продукцію фірм KASTOR, NARVI, MISA, VIKI TILO, HELO та інших відомих не тільки у Фінляндії, але і по всьому світу виробників. Їхня продукція відрізняється великою різноманітністю і здатна задовольнити будь-які варіанти обладнання сухоповітряних лазень. Це можуть бути дров'яні або електричні печі різних габаритів, призначені для сімейних саун з парилкою від 3 до 40 м3. Вони можуть бути виготовлені як в звичайному, так і в настінному варіанті, обладнані дистанційним управлінням.

Печь «Славянка» из нержавеющей стали
Мал. 134. Печь «Славянка» из нержавеющей стали

Відмінною рисою фірмових кам'янок є швидкість прогрівання приміщення з подальшим економічним підтриманням заданого режиму. Виготовляються вони, як правило, з жароміцних сталей, що витримують велику температуру. Електричні нагрівачі можуть включатися як в однофазну, так і в трифазну мережу, а їх потужність легко регулюється залежно від бажання.

Приміром, дров'яні печі фірми KASTOR, представлені на вітчизняному ринку у великому асортименті, можуть розігріти протягом однієї години приміщення від 3 до 40 м3. А дров'яні печі фірми «Карху» обладнані спеціальними пристосуваннями для ефективної циркуляції повітря. Дизайн печей відповідає європейським стандартам і здатний задовольнити будь-який, навіть найвишуканіший, смак. З характеристиками печей можна познайомитися в рекламних проспектах або в торгових представництвах, фахівці яких допоможуть не тільки підібрати піч з необхідними теплотехнічними параметрами, але й надати весь комплекс послуг від монтажу до сервісного обслуговування.


 Другие статьи на тему: лазні, сауни, басейни
 Основні рекомендації для спорудження басейнів
Гідроізоляція басейну традиційно виконувалася полівінілхлоридної плівкою, руберойдом на бітумної мастиці тощо. Ці методи дають позитивний результат лише при суворому виконанні технології, яку в домашніх умовах дотримати дуже важко...
 Басейни для лазень і саун
Під час банних процедур і при загартовування організму важливу роль відіграє басейн. У цій статті ми зупинимося на деяких конструктивних особливостях басейнів для прийняття водних процедур у процесі парення.
 Димові труби для печей-кам'янок. Частина 1.
Димові труби для печей-кам'янок, що працюють на твердому, рідкому або газоподібному паливі, практично не відрізняються від труб, що споруджуються для побутових печей, що працюють на аналогічному паливі.
 Кам'яна засипка печі-кам'янки
Для кам'яної засипки застосовують міцні природні камені з великою питомою вагою, здатні витримувати високі температури і акумулювати тепло. Найкраще для цієї мети підходять гірські породи каменів круглої форми з гладкою поверхнею.
 Печі-кам'янки з електричним підігрівом
Електричний підігрів для печей-каменок застосовується досить часто. Його переважно використовують для сухоповітряних бань в печах тривалої дії. Таке обмеження накладається тому, що поливати кам'янку водою при обігріві її електричними нагрівальними елементами можна.
 Печі-кам'янки з підігрівниками води
Витрата гарячої води в лазні великий і якщо її доводиться економити, то лазня від цього сильно програє. Якщо в лазні вирішено питання централізованої гарячої води, то над цим питанням не варто й замислюватися.
 Піч-кам'янка з нижнім розташуванням бака для води
Дана піч відрізняється від попередніх тим, що має камеру для каменів в обсязі 50 літрів, топку великої довжини і додаткову нижню заслінку для забезпечення процесу розтоплення.
 


Строительство бетонных бассейнов с отделкой мозаикой

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 

Блок управления бассейном Дельфин Комплектный блок управления бассейном позволяет управлять всеми функциями бассейна...*** Внимание!
Широкий выбор и богатая цветовая гамма мозаики

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 
Тел: (061) 001-00-00
        (050) 400-00-00


РУБРИКИ СТАТЕЙ
• двери/окна
• домашний мастер
• инженерные системы
• камень в дизайне сада
• лазні, сауни, басейни
• недвижимость
• оборудование
• перебудова присадибного будинку
• разное
• ремонт
• строительство и ремонт жилого дома
• стройматериалы
• услуги
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512
 

ПАРТНЕРЫ

 

главная | бассейны бетонные | бассейны стекловолоконные | оборудование и технологии для бассейнов | мозаика
бассейны с бетонной опалубкой | средства по уходу за водой в бассейне | контакты | статьи по бассейнам
Выставочный салон, г. Запорожье. Все права защищены.