Бассейны и оборудование

Компания "Бассейны Запорожье" г. Запорожье
Магазин оборудования для бассейнов
телефоны: +38 (061) 000-00-00, +38 (050) 000-00-00        
главная > статьи > Піч-кам'янка з нижнім розташуванням бака для води

СТАТЬИ

   10 декабря 2014 / лазні, сауни, басейни
 

Піч-кам'янка з нижнім розташуванням бака для води

Піч-кам'янка з нижнім розташуванням бака для води

Дана піч відрізняється від попередніх тим, що має камеру для каменів в обсязі 50 літрів, топку великої довжини і додаткову нижню заслінку для забезпечення процесу розтоплення. Знаходиться внизу бак для води полегшує процес заповнення його холодною водою і подальшого забору гарячої води. Особливість бака ще в тому, що в корпус лазні він входить торцем, що прискорює процес нагрівання води. Знизу і з боків бак нагрівається гарячими газами з топки. Оптимальне розміщення печі в лазні показано на мал. 114.

Оптимальне розташування печі-кам'янки з нижнім розміщенням бака для води
Мал. 114. Оптимальне розташування печі-кам'янки з нижнім розміщенням бака для води

Для кладки пропонованої печі знадобиться 230 штук цегли і сталевий лист розміром 270х270х5 мм. Лист необхідний для того, щоб накрити зверху бак. Інакше цеглини (верхні ряди) ляжуть на корпус бака, що призведе до його деформації.

Особливістю даної печі є те, що при відкритій нижній заслінці димові гази минуть нижні димооборотов і спрямовуються прямо в димар. Тому нижня заслінка повинна бути закрита відразу після розпалювання печі, але тільки тоді, коли встановиться стійке горіння.

У процесі кладки знадобиться ще шматок покрівельної сталі розміром 270х270 мм, який треба буде покласти на 18 ряд перекриші (верхньої стінки) печі. Зовнішній вигляд печі, проекції і порядовка кладки показані на мал. 115, 116, 117, 118.

Піч-кам'янка з нижнім розміщенням бака (розміри в см)
Мал. 115. Піч-кам'янка з нижнім розміщенням бака (розміри в см): 1 - дверцята піддувальна; 2 - дверцята топливника; 3 - нижня заслінка; 4 - бак; 5 - верхня заслінка; 6 - чистка; 7 - плита з каменями

Пристрій печі-кам'янки з нижнім розміщенням бака
Мал. 116. Пристрій печі-кам'янки з нижнім розміщенням бака: 1 - зольниковая решітка; 2 - плита; 3 - бак; 4 - кам'яна засилання

Порядовка печі-кам'янки з нижнім розташуванням бака (1-10 ряди)
Мал. 117. Порядовка печі-кам'янки з нижнім розташуванням бака (1-10 ряди)

Порядовка печі-кам'янки з нижнім розташуванням бака (11-21 ряди)
Мал. 118. Порядовка печі-кам'янки з нижнім розташуванням бака (11-21 ряди)

 Другие статьи на тему: лазні, сауни, басейни
 Основні рекомендації для спорудження басейнів
Гідроізоляція басейну традиційно виконувалася полівінілхлоридної плівкою, руберойдом на бітумної мастиці тощо. Ці методи дають позитивний результат лише при суворому виконанні технології, яку в домашніх умовах дотримати дуже важко...
 Басейни для лазень і саун
Під час банних процедур і при загартовування організму важливу роль відіграє басейн. У цій статті ми зупинимося на деяких конструктивних особливостях басейнів для прийняття водних процедур у процесі парення.
 Димові труби для печей-кам'янок. Частина 2.
Печі-кам'янки промислового виробництва. Виробництвом печей-кам'янок займаються багато вітчизняних і зарубіжні виробники. Найчастіше це металеві конструкції, пристосовані для згоряння дров або електричні варіанти печей-кам'янок.
 Димові труби для печей-кам'янок. Частина 1.
Димові труби для печей-кам'янок, що працюють на твердому, рідкому або газоподібному паливі, практично не відрізняються від труб, що споруджуються для побутових печей, що працюють на аналогічному паливі.
 Кам'яна засипка печі-кам'янки
Для кам'яної засипки застосовують міцні природні камені з великою питомою вагою, здатні витримувати високі температури і акумулювати тепло. Найкраще для цієї мети підходять гірські породи каменів круглої форми з гладкою поверхнею.
 Печі-кам'янки з електричним підігрівом
Електричний підігрів для печей-каменок застосовується досить часто. Його переважно використовують для сухоповітряних бань в печах тривалої дії. Таке обмеження накладається тому, що поливати кам'янку водою при обігріві її електричними нагрівальними елементами можна.
 Печі-кам'янки з підігрівниками води
Витрата гарячої води в лазні великий і якщо її доводиться економити, то лазня від цього сильно програє. Якщо в лазні вирішено питання централізованої гарячої води, то над цим питанням не варто й замислюватися.
 


Строительство бетонных бассейнов с отделкой мозаикой

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 

Блок управления бассейном Дельфин Комплектный блок управления бассейном позволяет управлять всеми функциями бассейна...*** Внимание!
Широкий выбор и богатая цветовая гамма мозаики

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 
Тел: (061) 001-00-00
        (050) 400-00-00


РУБРИКИ СТАТЕЙ
• двери/окна
• домашний мастер
• инженерные системы
• камень в дизайне сада
• лазні, сауни, басейни
• недвижимость
• оборудование
• перебудова присадибного будинку
• разное
• ремонт
• строительство и ремонт жилого дома
• стройматериалы
• услуги
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512
 

ПАРТНЕРЫ

 

главная | бассейны бетонные | бассейны стекловолоконные | оборудование и технологии для бассейнов | мозаика
бассейны с бетонной опалубкой | средства по уходу за водой в бассейне | контакты | статьи по бассейнам
Выставочный салон, г. Запорожье. Все права защищены.