Бассейны и оборудование

Компания "Бассейны Запорожье" г. Запорожье
Магазин оборудования для бассейнов
телефоны: +38 (061) 000-00-00, +38 (050) 000-00-00        
главная > статьи > Печі-кам'янки періодичної дії. Частина 1.

СТАТЬИ

   10 декабря 2014 / лазні, сауни, басейни
 

Печі-кам'янки періодичної дії. Частина 1.

Печі-кам'янки періодичної дії

Частина 1

Печі-кам'янки періодичної дії найбільш прийнятні для сімейного лазні, коли тривалість парильного процесу невелика. Вони відрізняються більшою (приблизно на 30%), у порівнянні з вишерассмотреннимі варіантами, економічністю, меншим часом підготовки банного процесу, так як гарячі гази, що проходять через кам'яну засипку, набагато швидше і сильніше нагріваються. Температура кам'яної засипки в її нижніх шарах може досягати 1000 °С, а у верхніх - 500-600 °С. Цієї температури цілком достатньо, щоб частинки сажі, що осіли на каменях, згоріли. Тому атмосфера парильні не забруднюється. У лазнях, не обладнаних гарячим водопостачанням, можливий варіант вбудовування спеціальних регістрів для нагріву води. Прикладом такої теплоємної печі, призначеної для лазні на 4-5 чоловік, є піч конструкції Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (мал. 100 і 101), а на мал. 102, 103, 104, 105 представлена порядовая кладка цій печі.

Піч-кам'янка конструкції Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (розміри в мм)
Мал. 100. Піч-кам'янка конструкції Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (розміри в мм): А - загальний вигляд печі та схема водопостачання; Б - конструкція змійовика для нагріву води; 1 - піч; 2 - змійовик; 3 - водорозбірні крани холодної і гарячої води; 4 - лава; 5 - бак з холодною водою; 6 - бак з гарячою водою; 7 - топковий відділення; 8 - піддувальна дверцята 20х14 см; 9 - додаткова піддувальна дверцята

Піч-кам'янка періодичної дії Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (проекції) (розміри в мм)
Мал. 101. Піч-кам'янка періодичної дії Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (проекції) (розміри в мм)

Для спорудження печі знадобиться:

Для спорудження печі знадобиться

Піч складається з топки для дров і закритої камери, на дно якої укладають кам'яну засипку. Димові гази, пройшовши кам'яну засипку, потрапляють в два розташованих збоку опускних каналу і видаляються через димову трубу в атмосферу. У верхній частині топливника розташовують змійовик, в який самопливом подається з ємності вода. При нагріванні гаряча вода через патрубок надходить у ємність, з нижньої частини якої більш холодна вода переміщається в змійовик. Таким чином за допомогою природної циркуляції за час топки печі нагрівається необхідне для миття кількість води.

Порядовка печі Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (1-9 ряди)
Мал. 102. Порядовка печі Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (1-9 ряди)

Порядовка печі Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (10-17 ряди)
Мал. 103. Порядовка печі Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (10-17 ряди)

Порядовка пені Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (18-25 ряди)
Мал. 104. Порядовка пені Л.А. Коробанова і Н.І. Самаріна (18-25 ряди)

Порядовка печі Л. А. Коробанова і Н.І. Самаріна (26-34 ряди)
Мал. 105. Порядовка печі Л. А. Коробанова і Н.І. Самаріна (26-34 ряди)

Досить проста конструкція періодичній печі з металу показала на мал. 106. У даній конструкції не передбачається ємність для гарячої води, але при необхідності вона може бути вбудована. В металевому корпусі з дверцятами на полиці з уголковой стали укладені колосники, що утворюють днище топливника. Для зменшення теплотою радіації від стінок печі топливник обкладають вогнетривкою цеглою. Днищем камери кам'яної засипки служить сталева решітка, покладена на цегляну футеровку топливника. Якщо виникає необхідність нагріву води, то на кришку камери кам'яної засипки встановлюють металеву ємність з водою. Димові гази, пройшовши кам'яну засипку і омиваючи кришку, йдуть через трубу в атмосферу. Таким чином прогрівається і кам'яна засипка, і ємність з водою, встановлена на кришці.

Металева кам'янка періодичної дії (розміри в мм)
Мал. 106. Металева кам'янка періодичної дії (розміри в мм): 1 - корпус; 2,3 - дверки; 4 - полку; 5 - колосникові решітки; 6 - плита; 7 - цеглини; 8 - камені; 9 - кришка; 10 - решітка

 Другие статьи на тему: лазні, сауни, басейни
 Основні рекомендації для спорудження басейнів
Гідроізоляція басейну традиційно виконувалася полівінілхлоридної плівкою, руберойдом на бітумної мастиці тощо. Ці методи дають позитивний результат лише при суворому виконанні технології, яку в домашніх умовах дотримати дуже важко...
 Басейни для лазень і саун
Під час банних процедур і при загартовування організму важливу роль відіграє басейн. У цій статті ми зупинимося на деяких конструктивних особливостях басейнів для прийняття водних процедур у процесі парення.
 Димові труби для печей-кам'янок. Частина 2.
Печі-кам'янки промислового виробництва. Виробництвом печей-кам'янок займаються багато вітчизняних і зарубіжні виробники. Найчастіше це металеві конструкції, пристосовані для згоряння дров або електричні варіанти печей-кам'янок.
 Димові труби для печей-кам'янок. Частина 1.
Димові труби для печей-кам'янок, що працюють на твердому, рідкому або газоподібному паливі, практично не відрізняються від труб, що споруджуються для побутових печей, що працюють на аналогічному паливі.
 Кам'яна засипка печі-кам'янки
Для кам'яної засипки застосовують міцні природні камені з великою питомою вагою, здатні витримувати високі температури і акумулювати тепло. Найкраще для цієї мети підходять гірські породи каменів круглої форми з гладкою поверхнею.
 Печі-кам'янки з електричним підігрівом
Електричний підігрів для печей-каменок застосовується досить часто. Його переважно використовують для сухоповітряних бань в печах тривалої дії. Таке обмеження накладається тому, що поливати кам'янку водою при обігріві її електричними нагрівальними елементами можна.
 Печі-кам'янки з підігрівниками води
Витрата гарячої води в лазні великий і якщо її доводиться економити, то лазня від цього сильно програє. Якщо в лазні вирішено питання централізованої гарячої води, то над цим питанням не варто й замислюватися.
 


Строительство бетонных бассейнов с отделкой мозаикой

НАШИ ПАРТНЕРЫ
Просмотр Мегре сериала онлайн
 

Блок управления бассейном Дельфин Комплектный блок управления бассейном позволяет управлять всеми функциями бассейна...*** Внимание!
Широкий выбор и богатая цветовая гамма мозаики

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 
Тел: (061) 001-00-00
        (050) 400-00-00


РУБРИКИ СТАТЕЙ
• двери/окна
• домашний мастер
• инженерные системы
• камень в дизайне сада
• лазні, сауни, басейни
• недвижимость
• оборудование
• перебудова присадибного будинку
• разное
• ремонт
• строительство и ремонт жилого дома
• стройматериалы
• услуги
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512
 

ПАРТНЕРЫ

 

главная | бассейны бетонные | бассейны стекловолоконные | оборудование и технологии для бассейнов | мозаика
бассейны с бетонной опалубкой | средства по уходу за водой в бассейне | контакты | статьи по бассейнам
Выставочный салон, г. Запорожье. Все права защищены.