Бассейны и оборудование

Компания "Бассейны Запорожье" г. Запорожье
Магазин оборудования для бассейнов
телефоны: +38 (061) 000-00-00, +38 (050) 000-00-00        
главная > статьи > Мийне відділення лазні. Частина 2.

СТАТЬИ

   20 ноября 2014 / лазні, сауни, басейни
 

Мийне відділення лазні. Частина 2.

Частина 1

Душова кабіна

Душова кабіна для мийного приміщення звичайно в плані має 1000х1000 або 1000х1200 мм. У підлозі душової кабіни встановлюють зливний сифон або навіть спеціальний піддон, призначений для збору води і відведення її по каналізаційних трубах. У сучасній торговельній мережі є достатньо широкий вибір душових кабін промислового виробництва, виготовлених вітчизняними та зарубіжними фірмами. Зовнішній вигляд, експлуатаційні та естетичні якості цих кабін відповідають європейським стандартам і для мийного приміщення лазні підходять ідеально. Недоліком кабін промислового виробництва може бути тільки їх ціна, не узгоджена з бюджетом багатьох російських сімей.

Складові частини піддону
Мал. 89. Складові частини піддону: 1 - піддон; 2 - дерев'яна рама; 3 - регульовані ніжки; 4 - кріплення до стіни

Для тих, хто не може дозволити собі придбати душову кабіну промислового виробництва, наведемо досить простий і ефективний спосіб її спорудження. Для цього кут мийного відділення відгороджують стінкою з полегшених матеріалів - гіпсокартону або фанери, а потім облицьовують плиткою. Основою такої душової кабіни може стати піддон, підключений до каналізаційної мережі та встановлений в дерев'яну (або бетонну) раму (мал. 89). Конструкція піддону може передбачати регульовані ніжки. В цьому випадку можна обійтися і без обрамляє рами.

Двері душової кабіни
Мал. 90. Двері душової кабіни

Двері душової кабіни (мал. 90) можна зробити, вставивши лист міцної пластмаси в пластикову або металеву раму. Напрямок відкривання дверей (праве і ліве) вибирають, враховуючи місце розташування кабіни.

Душова кабіна, поєднана з ванною
Мал. 91. Душова кабіна, поєднана з ванною

Якщо в мийному відділенні встановлена ванна (яка призначена для прийняття освіжаючих процедур), то душову кабіну можна поєднати з ванною, встановивши розсувний екран з міцної пластмаси (мал. 91). Зазвичай таким прийомом користуються, коли площа мийного відділення мала і немає можливості для роздільної установки ванни і душової кабіни. У всіх інших випадках від такого суміщення краще відмовитися, так як після прийняття душу воду у ванній необхідно зливати, а ванну ретельно мити. Підлоги в мийному приміщенні влаштовуються за тим же принципом, що і в парильні. Найкращим варіантом є підлоги з керамічної плитки. Його зверху покривають дерев'яним трапом або циновками, які легко виносити для просушування. Якщо в мийному приміщенні немає дерев'яного трапа або циновок, то плитка для його покриття повинна підбиратися з рифленою поверхнею, а на ноги слід надягати гумові купальні тапочки. В такому випадку в душовій кабіні обов'язково повинен бути присутнім гумовий килимок.

Опалення мийного відділення лазні або сауни найкраще здійснювати спільно з опаленням парилки від однієї печі-кам'янки. Тому піч-кам'янка встановлюється в простінку між мийним відділенням і парилкою. Якщо цей варіант з якихось причин неприйнятний, опалення мийного відділення та кімнати відпочинку слід вирішувати індивідуально. Але в будь-якому випадку температура повітря в мийному відділенні повинна бути така, щоб виключити переохолодження і наступні за цим простудні захворювання.

Роздягальня

Роздягальню зазвичай поєднують з кімнатою відпочинку. Обладнавши роздягальню зручними меблями, можна організувати прекрасний відпочинок в перервах між банними процедурами. Ми не станемо зупиняти увагу на можливих варіантах обробки роздягальні, бо це приміщення можна обробляти будь-яким з доступних способів. Головне - це спокійна атмосфера, нормальна температура повітря, розсіяне світло і відсутність зовнішніх подразників. Для відпочинку між банними процедурами добре підходять прості плетені крісла, кушетка, журнальний стіл з самоваром або електричним чайником. Обов'язково в роздягальні (особливо для жінок) наявність великого дзеркала, яке повинно добре висвітлюватися. Дзеркало для роздягальні підбирають таких розмірів, щоб в нього можна було бачити всю верхню половину тулуба, а краще всю фігуру людини.

Оптимальними розмірами дзеркала вважають: ширина 400-600 мм, висота для огляду верхній частині тулуба - 600 мм, висота для огляду всієї фігури - 1700 мм при його розміщенні на відстані 300 мм від підлоги. Замість настінного дзеркала можна в роздягальні встановити трельяж. В цьому випадку відпадає необхідність в установці полки для туалетного приладдя і косметики.

Пол

Пол в роздягальні повинен бути теплим, тому його краще за все робити дерев'яним. Бажано на всю кімнату постелити килимове покриття або палас. Відпочивати краще лежачи на кушетці або в кріслі, обвернув навколо тіла махрову або лляну простирадло.

Веранду влаштовують для окремо вартої лазні, звертаючи її в сторону самого красивого місця на ділянці. Природно, що відпочинок на веранді можливий тільки в теплу пору року, тому оточувати її повинні наймальовничіші представники флори. Квіти, зелені насадження не тільки створюють естетичну обстановку, але і захищають місце відпочинку від пилу і збагачують його киснем. На веранді немає необхідності встановлювати дорогу м'які меблі. Кращим рішенням вважаються плетені крісла з низькою посадкою, журнальний столик і легка тиха музика. В літній час музику може замінити спів в саду птахів. Виходити на веранду для відпочинку після банних процедур слід у взутті, стежачи за тим, щоб не було переохолодження.


 Другие статьи на тему: лазні, сауни, басейни
 Основні рекомендації для спорудження басейнів
Гідроізоляція басейну традиційно виконувалася полівінілхлоридної плівкою, руберойдом на бітумної мастиці тощо. Ці методи дають позитивний результат лише при суворому виконанні технології, яку в домашніх умовах дотримати дуже важко...
 Басейни для лазень і саун
Під час банних процедур і при загартовування організму важливу роль відіграє басейн. У цій статті ми зупинимося на деяких конструктивних особливостях басейнів для прийняття водних процедур у процесі парення.
 Димові труби для печей-кам'янок. Частина 2.
Печі-кам'янки промислового виробництва. Виробництвом печей-кам'янок займаються багато вітчизняних і зарубіжні виробники. Найчастіше це металеві конструкції, пристосовані для згоряння дров або електричні варіанти печей-кам'янок.
 Димові труби для печей-кам'янок. Частина 1.
Димові труби для печей-кам'янок, що працюють на твердому, рідкому або газоподібному паливі, практично не відрізняються від труб, що споруджуються для побутових печей, що працюють на аналогічному паливі.
 Кам'яна засипка печі-кам'янки
Для кам'яної засипки застосовують міцні природні камені з великою питомою вагою, здатні витримувати високі температури і акумулювати тепло. Найкраще для цієї мети підходять гірські породи каменів круглої форми з гладкою поверхнею.
 Печі-кам'янки з електричним підігрівом
Електричний підігрів для печей-каменок застосовується досить часто. Його переважно використовують для сухоповітряних бань в печах тривалої дії. Таке обмеження накладається тому, що поливати кам'янку водою при обігріві її електричними нагрівальними елементами можна.
 Печі-кам'янки з підігрівниками води
Витрата гарячої води в лазні великий і якщо її доводиться економити, то лазня від цього сильно програє. Якщо в лазні вирішено питання централізованої гарячої води, то над цим питанням не варто й замислюватися.
 


Строительство бетонных бассейнов с отделкой мозаикой

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 

Блок управления бассейном Дельфин Комплектный блок управления бассейном позволяет управлять всеми функциями бассейна...*** Внимание!
Широкий выбор и богатая цветовая гамма мозаики

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 
Тел: (061) 001-00-00
        (050) 400-00-00


РУБРИКИ СТАТЕЙ
• двери/окна
• домашний мастер
• инженерные системы
• камень в дизайне сада
• лазні, сауни, басейни
• недвижимость
• оборудование
• перебудова присадибного будинку
• разное
• ремонт
• строительство и ремонт жилого дома
• стройматериалы
• услуги
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512
 

ПАРТНЕРЫ

 

главная | бассейны бетонные | бассейны стекловолоконные | оборудование и технологии для бассейнов | мозаика
бассейны с бетонной опалубкой | средства по уходу за водой в бассейне | контакты | статьи по бассейнам
Выставочный салон, г. Запорожье. Все права защищены.