Бассейны и оборудование

Компания "Бассейны Запорожье" г. Запорожье
Магазин оборудования для бассейнов
телефоны: +38 (061) 000-00-00, +38 (050) 000-00-00        
главная > статьи > Водопостачання лазні. Перегородки в лазні.

СТАТЬИ

   20 ноября 2014 / лазні, сауни, басейни
 

Водопостачання лазні. Перегородки в лазні.

Водопостачання лазні

Постачання лазні водою вирішують, виходячи з місцевих умов. Здавна для цієї мети в мийному відділенні встановлювали бочку з холодною водою, а гарячу воду підігрівали на каменке. При розрахунку кількості води, необхідного для помивки, виходили з умов, що на одного миється потрібно не менше 7-8 літрів гарячої води. Витрата холодної води набагато вище, ніж гарячої і регулювався наявністю ємності потрібного розміру. Таке обмеження води трохи знижує задоволення від банних процедур і в даний час застосовується все рідше і рідше.

Кращим варіантом вважається централізоване водопостачання лазні від мереж водопроводу та гарячого водопостачання. Як джерело гарячої води може служити централізована мережа, газова нагрівальна колонка або спеціальний електричний нагрівач, випуск яких освоїли багато фірм. Електричні нагрівачі поділяють на ємнісні і проточні. Більш зручні для лазні вважаються проточні нагрівачі, які практично миттєво нагрівають воду до необхідної температури. Але для цього потрібні великі електричні потужності, забезпечити які може тільки трифазна система електропостачання будинку. Якщо такої системи немає, то дешевше встановити ємнісний нагрівач. Такий нагрівач довго гріє воду (3-4 години), але зате потім підтримує її температуру на постійному рівні. Звичайно, встановлювати такий підігрівач тільки для лазні навряд чи доцільно. Найкраще встановлювати електричний підігрівач для гарячого водопостачання всього будинку, а в баню вивести тільки трубопровід. Але якщо в перервах між банними днями лазня не опалюється, то трубопроводи гарячого і холодного водопостачання потрібно утеплити або передбачити злив з них води. Якщо цього не робити, то в сильні морози вода в трубопроводах може замерзнути і система водопостачання вийде з ладу.

Для окремо розташованих бань, куди підводка води скрутна, передбачають нагрівачі для води, що працюють від печі-кам'янки. На конструкціях таких нагрівачів зупинимося, коли будемо розглядати нагрівальні системи лазні.

Перегородки в лазні

Перегородки між приміщеннями лазні виконують із всіляких матеріалів. За винятком перегородки, що відокремлює парилку від інших приміщень. Перегородки зазвичай не вимагають посиленої теплової ізоляції і їх конструктивне рішення практично не відрізняється від типових перегородок, які встановлюють в будь-яких приміщеннях садибного будинку. Підвищена температура парилки вимагає додаткових теплозберігаючих заходів, так як ширина перегородок зазвичай невелика. Найкраще свою функцію виконують каркасні перегородки, методика споруди нами розглянута раніше. Можливий варіант пристрою цегляних перегородок, при обшивці яких застосовують утеплення і пароізоляцію. Методи утеплення стін і перегородок ми розглянемо в наступній статті.


 Другие статьи на тему: лазні, сауни, басейни
 Основні рекомендації для спорудження басейнів
Гідроізоляція басейну традиційно виконувалася полівінілхлоридної плівкою, руберойдом на бітумної мастиці тощо. Ці методи дають позитивний результат лише при суворому виконанні технології, яку в домашніх умовах дотримати дуже важко...
 Басейни для лазень і саун
Під час банних процедур і при загартовування організму важливу роль відіграє басейн. У цій статті ми зупинимося на деяких конструктивних особливостях басейнів для прийняття водних процедур у процесі парення.
 Димові труби для печей-кам'янок. Частина 2.
Печі-кам'янки промислового виробництва. Виробництвом печей-кам'янок займаються багато вітчизняних і зарубіжні виробники. Найчастіше це металеві конструкції, пристосовані для згоряння дров або електричні варіанти печей-кам'янок.
 Димові труби для печей-кам'янок. Частина 1.
Димові труби для печей-кам'янок, що працюють на твердому, рідкому або газоподібному паливі, практично не відрізняються від труб, що споруджуються для побутових печей, що працюють на аналогічному паливі.
 Кам'яна засипка печі-кам'янки
Для кам'яної засипки застосовують міцні природні камені з великою питомою вагою, здатні витримувати високі температури і акумулювати тепло. Найкраще для цієї мети підходять гірські породи каменів круглої форми з гладкою поверхнею.
 Печі-кам'янки з електричним підігрівом
Електричний підігрів для печей-каменок застосовується досить часто. Його переважно використовують для сухоповітряних бань в печах тривалої дії. Таке обмеження накладається тому, що поливати кам'янку водою при обігріві її електричними нагрівальними елементами можна.
 Печі-кам'янки з підігрівниками води
Витрата гарячої води в лазні великий і якщо її доводиться економити, то лазня від цього сильно програє. Якщо в лазні вирішено питання централізованої гарячої води, то над цим питанням не варто й замислюватися.
 


Строительство бетонных бассейнов с отделкой мозаикой

НАШИ ПАРТНЕРЫ
Станки на сайте http://тпк-сваркомплект.рф/
 

Блок управления бассейном Дельфин Комплектный блок управления бассейном позволяет управлять всеми функциями бассейна...*** Внимание!
Широкий выбор и богатая цветовая гамма мозаики

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 
Тел: (061) 001-00-00
        (050) 400-00-00


РУБРИКИ СТАТЕЙ
• двери/окна
• домашний мастер
• инженерные системы
• камень в дизайне сада
• лазні, сауни, басейни
• недвижимость
• оборудование
• перебудова присадибного будинку
• разное
• ремонт
• строительство и ремонт жилого дома
• стройматериалы
• услуги
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512
 

ПАРТНЕРЫ

 

главная | бассейны бетонные | бассейны стекловолоконные | оборудование и технологии для бассейнов | мозаика
бассейны с бетонной опалубкой | средства по уходу за водой в бассейне | контакты | статьи по бассейнам
Выставочный салон, г. Запорожье. Все права защищены.