Бассейны и оборудование

Компания "Бассейны Запорожье" г. Запорожье
Магазин оборудования для бассейнов
телефоны: +38 (061) 000-00-00, +38 (050) 000-00-00        
главная > статьи > Улаштування перегородок, ремонт або заміна їх. Частина 2.

СТАТЬИ

   25 сентября 2014 / перебудова присадибного будинку
 

Улаштування перегородок, ремонт або заміна їх. Частина 2.

Улаштування перегородок, ремонт або заміна їх

Частина 2

Продолжение. Начало статьи смотреть здесь: часть 1

Ремонт і заміна перегородок. При ремонті жилих будинків часто доводиться усувати які-небудь пошкодження перегородок. Найбільш характерні з них — це хиткість, випинання, поява тріщин у швах і в місцях сполучення із суміжними конструкціями, пошкодження штукатурки, значна звукопровідність. У дерев'яних перегородках іноді загниває деревина, осідають засипки в каркасних конструкціях, пошкоджуються обшивки із гіпсокартонних листів.

Хиткість перегородок виникає внаслідок поганого їх кріплення до стін і перекриттів, а також загнивання нижніх частин і осідання основи під перегородками.

Тріщини в штукатурці перегородок можуть з'явитися через осідання стін, усихання деревини, вібрації перекриттів.

Випинання перегородок трапляється при спиранні на них перекриттів або при ненадійному кріпленні до перекриттів і стін.

Загниванню більш піддатливі нижні частини дерев'яних перегородок, які розділяють приміщення з різними режимами температури і вологості, якщо не було вжито захисних заходів — антисептування й пароізоляції.

Недостатня звукоізоляція перегородок маг. місце при малій їх товщині або при утворенні щілин у місцях сполучення перегородок із суміжними конструкціями.

Хиткість перегородок усувають установленням додаткових і підсиленням існуючих кріплень. Перегородки, нахилені й з випинаннями, вирівнюють і добре закріплюють. Якщо ж вони складені із дрібно-штучних матеріалів, то при значних покривленнях і нахилах їх доцільніше перекласти або замінити.

Наскрізні тріщини в перегородках необхідно розширити і ретельно ущільнити герметизуючими матеріалами або проконопатити клоччям, змоченим у гіпсовому розчині, потім обштукатурити з двох боків вапняно-гіпсовим розчином.

Тріщини між перегородкою і дверною коробкою розчищають, проконопачують клоччям із гіпсовим розчином або ущільнюють пружними прокладками і обштукатурюють; невеликі тріщини розшивають, обклеюють марлею і шпаклюють.

Пошкоджені ділянки гіпсокартонних листів закривають вставками із нових листів (див. с. 143). Якщо обшивка, зроблена із гіпсокартонних листів, пошкоджена на значній площі, то її потрібно замінити на дощату або із деревноволокнистих плит, а потім оздобити. Із появою тріщин, відшарування картону та інших пошкоджень стиків гіпсокартонних листів такі місця відчищають від фарби, обклеюють смужками марлі, поновлюючи оздоблення.

При знесенні перегородок слід ураховувати, що вони можуть бути опорами для інших конструкцій. В такому випадку перегородки слід спочатку розвантажити, потім установити стояки, і лише після цього почати їх розбирання. З обштукатурених перегородок спочатку збивають штукатурку.

Цегляні перегородки ні в якому разі не слід звалювати, їх потрібно розбирати по рядах, а цеглу обережно складати внизу. Після очищення від розчину цеглу можна використовувати для нового будівництва або ремонту.

Внутрішні капітальні стіни й перегородки закріплюють планування приміщень й обмежують можливість його змін. Але є спосіб, який дозволяє змінювати планування без особливих труднощів і витрат,— улаштування розсувних перегородок. Вони зручні, займають мало місця, прості у виготовленні, дозволяють раціональніше використати житлову площу будинку.

Розсувні перегородки і двері виготовляють із деревноволокнистих або із деревностружкових плит, облицьовують пластиком, струганим шпоном цінних порід деревини, оздоблюють полімерними плівками, фарбують. Роблять їх також із деревини, металу, пластмаси. Найбільш прості за конструкцією пряморозсувні двері і перегородки. Вони рухаються по напрямних полозках на роликах і можуть закривати будь-який проріз (рис. 46).

Пряморозсувні двері між кухнею та загальною кімнатою (закриті)
46. Пряморозсувні двері між кухнею та загальною кімнатою (закриті)

Пряморозсувні двері використовують там, де потрібно заощадити площу: в невеликих кухнях, передпокоях, ванних кімнатах, кладових й інших приміщеннях, а також для відокремлення кімнат. Найчастіше такі двері і перегородки роблять із верхньою напрямною.

Верхня підвіска забезпечує безшумність руху дверей і перегородок, чистоту і суцільність підлоги суміжних приміщень. Для поліпшення звукоізоляції по периметру дверного прорізу установлюють звукоізоляційний ущільнювач, а роликову підвіску роблять на шарико-підшипниках з нейлоновими або капроновими шинами.

Прямозсувні двері можна робити відкритими або закритими в кишеню між двома стінами, на одній, двох або більше напрямних. Для приглушення стукання дверей ставлять амортизатори — упори на торцях та у стиках. Прямі пересувні одинарні двері використовують там, де можна їх відкрити повністю в одному напрямку. Дві стулки на одній направляючій роблять у тих випадках, коли недостатньо простору для відкривання розсувних дверей в один бік або при широкому прорізі. Якщо дверний проріз дуже широкий і простір недостатній для відкривання розсувних дверей з великим полотном, роблять чотири стулки, які складаються. При наявності вільного простору тільки з одного боку прорізу стулки розсуваються на двох або трьох напрямних біля прорізу або у кишеню з одного боку.

Легкі складані перегородки улаштовують із дощок шириною до 160 мм; їх з'єднують при допомозі штирів, рояльних або м'яких петель. До механізму розсування підвішують такі стулки через одну, щоб перешкодити заклинюванню. Легкі перегородки не рекомендується робити завширшки 2,5—2,7 м. Вони звукопроникні. Повністю загерметизувати шви з'єднань стулок неможливо.

Можна зробити оригінальні перегородку і двері за принципом міхів гармонії (рис. 47). Їх роблять із дерев'яних стулок, з'єднаних між собою розсувними металевими планками, подібно до ножиць, розташованих у вертикальній площині.

Перегородка-гармонія, що відокремлює спальню від загальної кімнати (відкрита)
47. Перегородка-гармонія, що відокремлює спальню від загальної кімнати (відкрита)

Ножиці забезпечують стале положення перегородки при розсуванні. До її каркаса з двох боків кріплять обшивку, яка складається з вузеньких вертикальних стулок, обклеєних фанерою або плитами, потім облицьованих шпоном або плівкою. Стулки з'єднують між собою рояльними петлями або брезентовою тканиною на клеї. Такі перегородки можна робити на верхніх підвісках або з роликами на шарикопідшипниках по нижній направляючій. Звукоізоляцію таких перегородок можна поліпшити, якщо зсередини обшити тканиною на поролоновій підкладці, а щілини ущільнити тясьмою. Колір розсувних перегородок і дверей має відповідати загальному підбору кольорів в інтер'єрах окремих кімнат.

  • Щоб зігнути фанеру без появи тріщин, змочіть її спочатку з двох боків водою, а потім кожну сторону почергово прогрійте гарячою праскою. Зігнувши лист, зовнішню сторону змочіть ще раз і пропрасуйте. Таким способом можна зігнути фанеру товщиною до 6 мм.
  • Якщо на поверхні фанери утворився пузир, акуратно підріжте його ножем, намажте зсередини клеєм, прикрийте папером і прикладіть теплу праску. Коли клей вбереться у фанеру, пузир осяде. Якщо ж він залишиться, обріжте по краях усі здутини, розрівняйте смужку фанери, відріжте виступаючі кромки і знову приклейте. Таким же способом можна приклеїти листи шпону.
  • Щоб угвинтити в деревностружкові плити або пустотні панелі шурупи, потрібно просвердлити у плитах отвори, змазати їх клеєм і вставити в них шматочки пластмасової трубки. Завдяки клею, що діє як мастило, шурупи вгвинчуються легше. Коли клей висохне, трубки й шурупи міцно триматимуться у гнізді.

 Другие статьи на тему: перебудова присадибного будинку
 Улаштування підлог. Частина 3.
Підлоги із полівінілхлоридних плиток. Під такі плитки готують основу і використовують клеї і мастики так само, як для лінолеуму. Перед наклеюванням плитки ПВХ сортують по розмірах, кольору і відтінках, складають у купки.
 Улаштування підлог. Частина 2.
Підлоги з лінолеуму. Гігієнічні, красиві, зручні в експлуатації, при відповідному нагляді можуть служити 20—25 років.
 Улаштування підлог. Частина 1.
Підлоги повинні мати достатню механічну міцність, стійкість до стирання і ударів, малу звукопровідність, а також бути гігієнічними і економічними.
 Улаштування перегородок, ремонт або заміна їх. Частина 1.
Види перегородок та їх улаштування. Перегородки в житлових будинках — це огороджуючі конструкції, які відокремлюють одне приміщення від іншого. А щоб вони не займали забагато корисної площі, їх роблять тонкими.
 Усування пошкоджень вікон і дверей
Під дією атмосферних впливів вікна, особливо нижчі частини стулок і рам, часто пошкоджуються: відшаровується фарба, гниє деревина. Залежно від ступеня руйнування ці елементи слід ремонтувати або замінювати новими.
 Віконні прорізи
Коли замінюють внутрішнє планування будинку, іноді виникає необхідність замурувати чи розширити віконні прорізи або ж улаштувати нові.
 Віконні та дверні блоки. Частина 2.
Різати скло найкраще на деревноволокнистій або деревностружковій плиті чи рівній фанері, на яку бажано покласти клейонку зворотним боком. Перед різанням скло протирають, щоб на ньому не було пилу і вологи.
 


Строительство бетонных бассейнов с отделкой мозаикой

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 

Блок управления бассейном Дельфин Комплектный блок управления бассейном позволяет управлять всеми функциями бассейна...*** Внимание!
Широкий выбор и богатая цветовая гамма мозаики

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 
Тел: (061) 001-00-00
        (050) 400-00-00


РУБРИКИ СТАТЕЙ
• двери/окна
• домашний мастер
• инженерные системы
• камень в дизайне сада
• лазні, сауни, басейни
• недвижимость
• оборудование
• перебудова присадибного будинку
• разное
• ремонт
• строительство и ремонт жилого дома
• стройматериалы
• услуги
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512
 

ПАРТНЕРЫ

 

Купить с доставкой большого размера одежду: брюки, платья, штаны, костюмы. : : Продажа одежды для дома большого размера, женских халатов, домашних платьев таких марок как Красивая дома, Ramel, Moyra Caprice, Cicikom, Peanuts, Cocoon, Playtime. В любое время вы сможете по указанным на сайте телефонам проконсультироваться у специалистов по выбранному товару, точно подобрать размер и оформить доставку. Раздел постоянно обновляется и имеет большой выбор домашней одежды.
главная | бассейны бетонные | бассейны стекловолоконные | оборудование и технологии для бассейнов | мозаика
бассейны с бетонной опалубкой | средства по уходу за водой в бассейне | контакты | статьи по бассейнам
Выставочный салон, г. Запорожье. Все права защищены.