Бассейны и оборудование

Компания "Бассейны Запорожье" г. Запорожье
Магазин оборудования для бассейнов
телефоны: +38 (061) 000-00-00, +38 (050) 000-00-00        
главная > статьи > Віконні прорізи

СТАТЬИ

   25 сентября 2014 / перебудова присадибного будинку
 

Віконні прорізи

Віконні прорізи

Коли замінюють внутрішнє планування будинку, іноді виникає необхідність замурувати чи розширити віконні прорізи або ж улаштувати нові. У першому випадку віконний проріз потрібно замурувати цегляною кладкою із швами мінімальної товщини, щоб осідання її (нової кладки) було якомога меншим. У другому випадку — при розширенні прорізу із склепінчастою перемичкою — необхідно спочатку підперти основну перемичку, а потім вибрати цеглу для улаштування нових п'ят. Їх викладають на цементному розчині із високоякісної цегли. Коли кладка п'ят зміцніє, проріз розширюють до потрібних розмірів.

Щоб у кімнатах було кращим освітлення, можна замість двох невеликих вікон зробити одне велике. Для цього із суміжних прорізів виймають віконні коробки. Існуючі перемички підпирають стояками і розклинюють. Міжвіконний простінок у рівні перекриття розвантажують, підпираючи балки стояками або підкосами. Потім з обох боків стіни під існуючими перемичками вирубують пази і ставлять металеві балки-підкладки для нової перемички. Пази вирубують на таку глибину, щоб металевих балок не було видно з-за грані стіни. Ці балки з'єднують між собою болтами. Потім розбирають міжвіконний простінок, штукатурять нову перемичку, знімають підпорки і встановлюють новий віконний блок.

При переплануванні будинку нерідко доводиться улаштовувати нові прорізи. Складніше робити склепіння. Якщо ширина прорізу не перевищує 1,0 м, майбутню склепінчасту перемичку накреслюють на стіні і вибирають цеглу із всього простору, необхідного для улаштування склепіння. Особливо ретельно відсікають кладку під його опори. Основа під них повинна бути гладенькою. Під склепінням улаштовують шаблон — найпростіше із дерев'яних кружал. Потім зводять склепіння від опор до замка. Щілини між склепінням і верхньою кладкою закладають підігнаними за формою цеглинами на цементному розчині. Потім розбирають кладку для прорізу під склепінням і вирівнюють його укоси.

Значно простіше улаштувати прорізи із прямими перемичками. Коли проріз неширокий, кладку під ним можна не підпирати. Як перемички над віконними прорізами можна використати сталеві прокатні профілі і залізобетонні балочки-перемички.

Прямі перемички установлюють у спеціально вирубані в стінах пази, спочатку з одного, а потім з іншого боку. Далі перемички щільно з'єднують із кладкою верхньої частини стіни і вибирають проріз. Якщо стара цегляна кладка міцна, то можна тільки підрубати і вирівняти бокові стінки. При неякісній кладці її розбирають для мурування нових укосів. їх кладуть на цементному розчині, зв'язуючи із старою кладкою. Тому вибирають місце під опори, висікають пази і ставлять перемички.

У товстих стінах перемичка робиться не менш як із трьох залізобетонних брусів. З кожного боку стіни установлюють по одному брусу, а внутрішній вставляють між ними знизу.


 Другие статьи на тему: перебудова присадибного будинку
 Улаштування підлог. Частина 3.
Підлоги із полівінілхлоридних плиток. Під такі плитки готують основу і використовують клеї і мастики так само, як для лінолеуму. Перед наклеюванням плитки ПВХ сортують по розмірах, кольору і відтінках, складають у купки.
 Улаштування підлог. Частина 2.
Підлоги з лінолеуму. Гігієнічні, красиві, зручні в експлуатації, при відповідному нагляді можуть служити 20—25 років.
 Улаштування підлог. Частина 1.
Підлоги повинні мати достатню механічну міцність, стійкість до стирання і ударів, малу звукопровідність, а також бути гігієнічними і економічними.
 Улаштування перегородок, ремонт або заміна їх. Частина 2.
При ремонті жилих будинків часто доводиться усувати які-небудь пошкодження перегородок. Найбільш характерні з них — це хиткість, випинання, поява тріщин у швах і в місцях сполучення із суміжними конструкціями, пошкодження штукатурки, значна звукопровідність.
 Улаштування перегородок, ремонт або заміна їх. Частина 1.
Види перегородок та їх улаштування. Перегородки в житлових будинках — це огороджуючі конструкції, які відокремлюють одне приміщення від іншого. А щоб вони не займали забагато корисної площі, їх роблять тонкими.
 Усування пошкоджень вікон і дверей
Під дією атмосферних впливів вікна, особливо нижчі частини стулок і рам, часто пошкоджуються: відшаровується фарба, гниє деревина. Залежно від ступеня руйнування ці елементи слід ремонтувати або замінювати новими.
 Віконні та дверні блоки. Частина 2.
Різати скло найкраще на деревноволокнистій або деревностружковій плиті чи рівній фанері, на яку бажано покласти клейонку зворотним боком. Перед різанням скло протирають, щоб на ньому не було пилу і вологи.
 


Строительство бетонных бассейнов с отделкой мозаикой

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 

Блок управления бассейном Дельфин Комплектный блок управления бассейном позволяет управлять всеми функциями бассейна...*** Внимание!
Широкий выбор и богатая цветовая гамма мозаики

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 
Тел: (061) 001-00-00
        (050) 400-00-00


РУБРИКИ СТАТЕЙ
• двери/окна
• домашний мастер
• инженерные системы
• камень в дизайне сада
• лазні, сауни, басейни
• недвижимость
• оборудование
• перебудова присадибного будинку
• разное
• ремонт
• строительство и ремонт жилого дома
• стройматериалы
• услуги
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512
 

ПАРТНЕРЫ

 

фото приколы Лучшие приколы и смешные картинки рунета. Ежедневная порция юмора. X.
главная | бассейны бетонные | бассейны стекловолоконные | оборудование и технологии для бассейнов | мозаика
бассейны с бетонной опалубкой | средства по уходу за водой в бассейне | контакты | статьи по бассейнам
Выставочный салон, г. Запорожье. Все права защищены.