Бассейны и оборудование

Компания "Бассейны Запорожье" г. Запорожье
Магазин оборудования для бассейнов
телефоны: +38 (061) 000-00-00, +38 (050) 000-00-00        
главная > статьи > Віконні та дверні блоки. Частина 2.

СТАТЬИ

   25 сентября 2014 / перебудова присадибного будинку
 

Віконні та дверні блоки. Частина 2.

Віконні та дверні блоки

Частина 2

Продолжение. Начало статьи смотреть здесь: часть 1

Різати скло найкраще на деревноволокнистій або деревностружковій плиті чи рівній фанері, на яку бажано покласти клейонку зворотним боком. Перед різанням скло протирають, щоб на ньому не було пилу і вологи.

Ріжуть скло алмазним чи роликовим склорізом за допомогою лінійки товщиною 5—6 мм, її бажано підбити смужкою гуми, щоб вона не ковзала по склу. Перед різкою скла великих розмірів краще трохи потренуватися на склі малих розмірів.

Алмазний склоріз необхідно держати перпендикулярно до скла і направляти вістрям вперед. Він ріже скло легко, без надавлювання зверху. При використанні роликового склоріза потрібен рівномірний натиск, а лінію розрізу бажано протерти скипідаром за допомогою пензля або тампона. Перед тим, як відламати відрізане скло, його потрібно із зворотного боку простукати головкою склоріза вздовж лінії різання до появи тріщини, особливо спочатку і в кінці порізу. Після цього скло обламують, поклавши на край столу.

Скло повинно заходити за край фальця віконної рами не менш як на 4 мм, інакше буде задувати.

При дуже перекошених рамах скло ріжуть із промірюванням діагоналей рам. У цьому випадку скло заздалегідь розмічають із протилежного боку чорнилом.

Нарізане за розмірами скло вставляють у фальці на шар замазки і закріплюють шпильками-цвяхами із тонкого дроту. Замість шпильок можна використати трикутні лутки, вирізані із будь-якої жерсті, навіть із консервних банок. Такі кріплення щільніше держать скло, а тому немає загрози розбити його при закріпленні. Забивають закріпки на відстані 200 мм одна від одної. На довшому боці скла ставлять не менше двох закріпок, на коротшому — одну. Потім фальці промазують замазкою із скосом від скла.

Скло можна також кріпити штапиками — дерев'яними планками, які ставлять на замазці і прибивають дрібними цвяхами.

Для більшої щільності скління на фальці заздалегідь наносять тонкий шар замазки. Порцію її кладуть на дощечку і стамескою відбирають невелику кількість. Замазку наносять рухами, перпендикулярними до фальця, загладжуючи її поверхню до блиску. Шар повинен бути рівним і щільно прилягати до скла і до рами. Починати замазувати потрібно із верхнього фальця. Якщо раму можна вийняти, то цю роботу краще виконувати на столі.

Замазку можна купити готову, але її неважко приготувати самому. При визначенні потрібної кількості замазки слід враховувати, що на 1 м фальця її витрачається близько 250 г.

Найпростіша крейдяна замазка: оліфа натуральна — 550, крейда мелена — 2025 г. Кращою є білильна замазка: оліфа натуральна — 450, крейда мелена — 1500 і білило свинцеве сухе — 625 г. Її готують так: на лист фанери або картону насипають 3/4 відміряної кількості крейди і додають білило. Суміш перемішують, збирають купкою, зверху роблять заглиблення, в яке потроху вливають оліфу, перемішують до одержання тістоподібної маси. Масу знімають і кладуть на папір. На фанеру або картон насипають шар товщиною 1 см крейди. На цей шар кладуть тістоподібну масу і місять, підсипаючи крейду до одержання замазки нормальної густоти.

Якісна замазка не прилипає до рук, повинна скручуватися у мотузок, розтягуватися і добре прилипати до скла і дерева. Замазку потрібно зберігати в клейонці або в пакетику із поліетиленової плівки. Якщо замазка засохла, її слід злегка підігріти, занурюючи в теплу воду, і розім'яти. Для еластичності в замазку можна добавити трохи оліфи. При використанні крейдяної замазки фальці бажано промазати оліфою, а замазку для більшої міцності пофарбувати під колір віконних рам.

Якщо треба засклити багато вікон, слід приготувати достатню кількість джгутиків із замазки. Для цього її можна пропустити через стару м'ясорубку: утворяться джгутики одного діаметра.

Замазку можна пофарбувати у потрібний колір під час виготовлення. Для цього до неї додають білило або потрібну фарбу і перемішують до робочої консистенції. Якщо фарби додали забагато і замазка стала рідкою, слід добавити трошки меленої крейди, а потім перем'яти в руках.

Тріщину в склі можна вкрити тонким шаром безкольорового лаку. Ця прозора плівка тримається 2—3 роки, не псує зовнішнього виду вікна, не змивається водою. Наносити лак краще із зовнішнього боку вікна.

  • Для утеплення вікон на зиму щілини можна заповнити газетним папером, який перед тим розмочують, поки він не перетворився в однорідну масу. Висушена маса не буде пропускати холодного повітря. Весною достатньо відкрити стулки, щоб папір випав.
  • Для утеплення і звукоізоляції вхідних дверей використовують вату і дерматин. Дерматин вирізають на 120—150 мм більше розмірів полотна дверей, щоб вистачило на оббивку бортів із перекриттям щілин до коробки. Полотно знімають з петель і кладуть на дві табуретки, потім рівним шаром на нього стелять вату. Вату покривають дерматином, краї якого підгинають у два шари, утворюючи бортик. Дерматин прибивають меблевими цвяхами із широкими головками по смужці на відстані 80—100 мм один від одного. Бортик має виступати рівномірно з усіх боків, а внизу відставати на 20 мм від підлоги, щоб не заважати відкриванню і закриванню дверей. Для ключа в оббивці прорізають отвір, краї якого закривають замковою планкою. Дверні ручки перед оббиванням знімають.
  • Господарки знають, як важко мити фрамуги вікон зовні, особливо коли вони розташовані на другому поверсі і вище. Цю роботу можна виконати, не висовуючись назовні, при допомозі нескладного пристрою. Пристрій складається із загнутої на кінці ручки, до якої шарнірно прикріплена коритоподібна пластинка із тонкої жерсті. При митті вікон на пластинку натягують пористу гуму або поролон, а коли скло протирають начисто, то зверху прикріплюють шматок м'якої тканини. При роботі із таким пристроєм верхню частину ручки підгинають так, щоб пластинка із миючим засобом щільно прилягала до скла.
  • У холодну зиму віконні стекла погано опалюваних приміщень вкриваються товстим шаром льоду. Зшкрібати його не слід. Краще покласти на щільну тканину кухонної солі і декілька разів протерти нею скло. Сіль «з'їсть» лід, скло стане прозорим і чистим. Можна також протерти скло сумішшю із одної частини гліцерину і 20 частин будь-якого спирту.
  • Клоччя, яке використовується для утеплення будинків, повинне бути антисептованим. Для цього його можна обробити водним розчином фтористого натрію із розрахунку 2 кг сухої солі на 100 кг сухого клоччя. Після обробки із клоччя віджимають надлишок розчину і просушують до вологості не менше 12-15%.
  • Склеювання двох дерев'яних деталей забезпечить більш міцне з'єднання при використанні вати, як наповнювача для клею. Для цього промазують клеєм з'єднувальні поверхні, кладуть на одну з них тонкий шар вати так, щоб він просичився клеєм, і затискують склеєні поверхні. Після висихання клею вату, що стирчить по краях, обрізують.

 Другие статьи на тему: перебудова присадибного будинку
 Улаштування підлог. Частина 3.
Підлоги із полівінілхлоридних плиток. Під такі плитки готують основу і використовують клеї і мастики так само, як для лінолеуму. Перед наклеюванням плитки ПВХ сортують по розмірах, кольору і відтінках, складають у купки.
 Улаштування підлог. Частина 2.
Підлоги з лінолеуму. Гігієнічні, красиві, зручні в експлуатації, при відповідному нагляді можуть служити 20—25 років.
 Улаштування підлог. Частина 1.
Підлоги повинні мати достатню механічну міцність, стійкість до стирання і ударів, малу звукопровідність, а також бути гігієнічними і економічними.
 Улаштування перегородок, ремонт або заміна їх. Частина 2.
При ремонті жилих будинків часто доводиться усувати які-небудь пошкодження перегородок. Найбільш характерні з них — це хиткість, випинання, поява тріщин у швах і в місцях сполучення із суміжними конструкціями, пошкодження штукатурки, значна звукопровідність.
 Улаштування перегородок, ремонт або заміна їх. Частина 1.
Види перегородок та їх улаштування. Перегородки в житлових будинках — це огороджуючі конструкції, які відокремлюють одне приміщення від іншого. А щоб вони не займали забагато корисної площі, їх роблять тонкими.
 Усування пошкоджень вікон і дверей
Під дією атмосферних впливів вікна, особливо нижчі частини стулок і рам, часто пошкоджуються: відшаровується фарба, гниє деревина. Залежно від ступеня руйнування ці елементи слід ремонтувати або замінювати новими.
 Віконні прорізи
Коли замінюють внутрішнє планування будинку, іноді виникає необхідність замурувати чи розширити віконні прорізи або ж улаштувати нові.
 


Строительство бетонных бассейнов с отделкой мозаикой

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 

Блок управления бассейном Дельфин Комплектный блок управления бассейном позволяет управлять всеми функциями бассейна...*** Внимание!
Широкий выбор и богатая цветовая гамма мозаики

НАШИ ПАРТНЕРЫ
 
Тел: (061) 001-00-00
        (050) 400-00-00


РУБРИКИ СТАТЕЙ
• двери/окна
• домашний мастер
• инженерные системы
• камень в дизайне сада
• лазні, сауни, басейни
• недвижимость
• оборудование
• перебудова присадибного будинку
• разное
• ремонт
• строительство и ремонт жилого дома
• стройматериалы
• услуги
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512
 

ПАРТНЕРЫ

 

Эйдетика плюс обучает техники скорочтения, мнемотехника и развитие памяти от Эйдетика.. И это действительно так: в последнее время все чаще появляются "доказательства" этого утверждения - люди, которые способны с ходу запомнить огромное количество незнакомых слов, которые хранят в уме, точнее, в памяти огромные объемы информации. . . пожалуй, на несколько библиотек хватит. Можно сказать, что прекрасная память - дар от Бога или от природы. Кто во что верит.
главная | бассейны бетонные | бассейны стекловолоконные | оборудование и технологии для бассейнов | мозаика
бассейны с бетонной опалубкой | средства по уходу за водой в бассейне | контакты | статьи по бассейнам
Выставочный салон, г. Запорожье. Все права защищены.